A szakma szerint a Bethesda lett az Év kórháza

2010. április 23., címkék: év-kórháza díj, bethesda gyermekkórház, Hírek, velkey györgy

Az Egészségügyi Minisztérium az "Év Kórháza 2009" pályázati felhívásán a Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza lett az első, főigazgatója Dr. Velkey György pedig három év múlva a Magyar Kórházszövetség elnöki tisztébe lép.

Kiosztották az "Év kórháza" díjat – a Bethesda lett a második

2010. február 03., címkék: bethesda gyermekkórház, Hírek, év-kórháza díj

Az "Év Kórháza" közönségszavazáson második helyen végzett a Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza. Ezt a díjat a betegek véleménye alapján ítélik oda. A szavazáson, amely szilveszter éjfélig tartott, csaknem négyezren voksoltak.